Українці розпочали масово вивчати англійську або як ініціатива Міністерства юстиції України перетворилась на найпопулярнішій освітній проект в Україні»  

21 квітня 2017 року відбулася зустріч Міністра юстиції України Павла Петренка із випускниками проекту з вивчення англійської мови Lingva.Skills.  http://www.lingva.ua/ Серед випускників – учасники АТО та члени їхніх сімей, студенти ВНЗ, внутрішньо-переміщені особи, безробітні та державні службовці. Міністр вручив дипломи випускам, а самі студенти продемонстрували власні знання з англійської мови та поділилися враженнями й історіями успіху – як їм всього за декілька місяців вдалось почати говорити англійською без надзусиль.

«Я з гордістю можу сказати, що цей проект не отримавши жодної гривні з державного бюджету став наймасовішім освітнім проектом в Україні, отримавши більше 2 мільйонів заявок на навчання від: державних службовців та підприємців, учасників АТО та ВПО-осіб, вчителів та лікарів, людей з обмеженими можливостями та молоді. Наразі користувачі вже виконали понад 15 млн. вправ на сайті Проекту, що свідчить про популярність та актуальність « Lingva . Skills » – сказав  Міністр юстиції Павло Петренко.

Міністр юстиції України Павло Петренко разом з начальником Головного управління юстиції в м. Києві Станіславом Куценком представили результати першого року навчання англійській мові українців у Соціальному проекті вивчення іноземних мов « Lingva . Skills ».

 «Пілотний проект з вивчення англійської мови на  Lingva . Skills  стартував в управлінні юстиції м. Києва з навчання 54 осіб. Наразі навчання проходять більше 60 тисяч українців різних за віком та сферою діяльності. І вже декілька сотень випускників отримали відповідні посвідчення про завершення  курсу А1-А2, згідно із стандартами ЄС щодо володіння іноземною мовою. Наразі готуємо до навчання рівень В1, а також навчання іншим іноземним мовам» – зазначив очільник столичної юстиції.

 «Рік тому Соціальний проект вивчення іноземних мов « Lingva . Skills » стартував у Міністерстві юстиції України, оскільки співробітникам потрібно постійно працювати із оригіналами міжнародних документів, імплементуючи їх до українського законодавства і знання англійської на хорошому рівні є просто необхідним. Асоціація інноваційної та цифрової освіти запропонувала ефективну методику он-лайн навчання на безкоштовній основі» – сказав помічник Міністра юстиції України Віталій Гдичинський.

Вже в цьому році проект запрацює і в деяких інших країнах. Таким чином нарешті Україна не лише імпортуватиме іноземні освітні технології в країну, але і експортуватиме вітчизняний освітній продукт до інших країн. Наразі всі охочі мають змогу долучитись до подальшого розвитку  Lingva . Skills  завдяки всеукраїнській краудфандінговій кампанії на порталі «Бігайдія»  https://biggggidea.com/

 22142137 _VAN9431 _VAN9537 18010823_10154214052826467_5069295433915872277_n _VAN9401 _VAN9431(1) 18010792_10154214027936467_6328494965056085710_nВже в цьому році проект запрацює і в деяких інших країнах. Таким чином нарешті Україна не лише імпортуватиме іноземні освітні технології в країну, але і експортуватиме вітчизняний освітній продукт до інших країн. Наразі всі охочі долучитись до подальшого розвитку  Lingva . Skills  можуть це зробити завдяки всеукраїнській краудфандінговій кампанії на порталі «Бігайдія»  https://biggggidea.com/

Українці розпочали масово вивчати англійську або як ініціатива Міністерства юстиції України перетворилась на найпопулярнішій освітній проект в Україні»  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *