Як студенти медичного училища Сум полюбили англійську – з Lingva.Skills це можливо

Як зацікавити студентство до вивчення англійської мови? Як стимулювати та заохочувати молодь до нових знань? Відповідями на ці питання поділилася Олена Каплун, викладачка англійської мови сумського медичного училища ім. Сітенка.
«Коли я дізналася в минулому році про проект Lingva.Skills, то з початку сама приєдналася, а потім стала долучати наших студентів. Бажання особливого в них не було, відверто скажу. Але після того, як пообіцяла за проходження курсу Лінгви додаткові бали при заліку, швиденько почали навчатися», – про власний досвід розказує викладачка з Сум.
За ії словами, вже на кінець цього навчального року, майже всі студенти училища завершили рівень А1, А2 і ім це подобається.
«Ми з розробниками гадали, як з одного училища за раз виходить дуже багато випускників, а коли почули пані Олену та ії методи заохочування студентів, все зрозуміло», – посміхається координатор проекту Lingva.Skills Наталя Жежук.
Ще один учасник Лінгви Олексій Шуляк працює начальником конотопського пункту державної ветеринарно-санітарної служби на державному контролі та транспорті і каже, що для його роботи знання англійської дуже потрібно. Бо кордон перетинають іноземці і отриманні знання полегшують спілкування та розуміння.
«З початку я собі поставив план – один урок на день. Але потім почав проходили більше: два, три і навіть сім одразу. І мені насправді було досить цікаво. А нещодавно, коли були церковні свята, робити нічого не можна було, то я вивчав англійську цілими днями», – щиро розказує Олексій.
За словами Станіслава Куценка, голови Асоціації іноваційної та цифрової освіти, на базі якої розроблено всеукраїнський соціальний проект з вивчення англійської мови безкоштовно, з бюджету на втілення не було витрачено ні копійки. «Ми думаємо, якщо люди навчаються і їм це цікаво, то вони можуть трошки проект підтримати. Я впевнений, скоро будуть інші рівні і інші мови», – запевнив Куценко.
Нагадаємо, що на сайті https://biggggidea.com/project/lingvaskills-/ можно зробити невеличкий внесок в розвиток та вдосконалення проекту Лінгви. Наразі з необхідних 300 тисяч гривень зібрано 31 тисяча гривень.

English

Як студенти медичного училища Сум полюбили англійську – з Lingva.Skills це можливо

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *