18222299_1279689972079900_8235803866007814941_nУкраїнці хочуть вивчати англійську, витрачаючи мінімум зусиль та отримуючи максимальний ефект.

Використовуючи наш ресурс: http://www.lingva.ua/ви зможете швидко та ефективно вивчати англійську в режимі он-лайн.

Зараз з нами вже навчається понад 60000 людей і ми маємо понад 2 міліони заявок.
Ми хочемо йти далі і нам потрібна ТВОЯ допомога. Ми плануємо розвивати сайт, запускати наступний рівень (B1), запроваджувати нові модулі, і найголовніше – впроваджувати змішане навчання англійській мові в навчальних закладах України!

Долучись до великої справи, стань частиною наймасовіших он-лайн курсів з англійської мови, підтримай нас на спільнокошті:https://biggggidea.com/project/lingvaskills-/ ми приготували для тебе подарнунки, та захоплюючий, ефективний процес навчання.

Ось кілька відгуків від наших учнів, які пройшли запропоновані рівні:

Руслана Семенишена, співробітник подільського державного аграрно-технічного університету: «Вважаю, що курс особисто мені був корисний. Класна озвучка стимулювала до запам’ятовування. На початку  здалося, що рівень легкий і мені не буде важко, але далі завдання ставали все складнішими та цікавішими для вирішення. Курси стали в нагоді, бо я змогла відновити знання та зараз читаю, спілкуюся англійською досить непогано», – розповіла Руслана.

Марина Зосіменко,  за фахом бухгалтер, але певний час стояла на обліку в центрі зайнятості. Там дізналася про безкоштовні курси. «Авжеж для мене  це було дуже корисно, бо я хотіла змінити роботу. А зараз всюди вимагають знання англійської, то  я залюбки приєдналася до Лінгви», – зізналася киянка. За ії словами, вона віднеслася серйозно до вивчення: кожного вечора намагалася проходи урок, а вже на вихідних гризла граніт науки по 3-4 години. І результат на себе не зачекав. Дівчина знайшла нову роботу. Стала переможцем курсу та  отримала диплом і чекає на новий рівень, щоб вийти на дорослий рівень. До речі, Марина зізналася, що колись була в Барселоні і ледь не переплутала рейси, бо не зрозуміла інформацію, що лунала гучномовцем.

Владислав  Максаков – 24 роки, працівник державної служби. Про курс дізнався, бо на роботі прийшло запрошення приєднатися.  «Хочу зазначити, що до Лінгви, як до розваги не можна відноситися, бо цьому потрібно приділяти час і мати власну мотивацію », – поділився чоловік. Він зазначив, що курс досить зручний, йому це дозволило вдосконалити граматичні навички, засвоювання слів та фраз відбувається через багаторазове повторення. Розширюється словниковий запас, бо кожного дня є нові слова для вивчення. «Навіть обідні перерви присвячував  курсу, а дома теж хоча б годину, але щось робив з англійської. Зараз впевнений, що зможу підтримати розмову з іноземцем, хоча б на побутовому рівні», – розкрив свій секрет навчання Владислав.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *