“Буду советовать вас побратимам” – як захисник України вивчав англійську разом з Lingva.Skills

558fcc1d2b12eДизайнер, захисник країни, співробітники національної академії наук України вчать, повторюють, опановують англійську разом з проектом «Lingva.Skills»

Дизайнер з Чернігова Ігор Шевченко за півроку пройшов курс Лінгви. Дізнався про безкоштовний проект з англійської, коли стояв на обліку в центрі зайнятості. «Проект справді корисний. Хоча мені для роботи більше  потрібна  технічна англійська мова, але для побутового розмовного  рівня «Lingva.ua»  саме те, що треба». – поділився  враженнями  наш учень. За його думкою професійного веб-дизайнера, сподобалася «начінка» ресурсу, бо все зручно і зрозуміло.  «Щиро Вам дякую за надісланий диплом про проходження першого рівня. Сьгодні пройшов всі 150 уроків на ньому. Чекаю переходу на другий». – таки йвідгук чоловік надіслав нам на пошту.

А ось ще наші вдячні учні з Національної академії наук України. « Дякуємо Вам та команді Лінгва скілс за долучення співробітників нашого інституту до навчання. Серед наших співробітників шириться інформація про корисність та практичність навчання, тому з’являються нові бажаючі». – повідомляє співробітник інституту Олена Шпилька.

Колишній воїн-захисник Євген теж долучився до вивчення англійської мови на сайті «Лінгви».

«Огромное вам человеческое спасибо, буду вас советовать побратимам», – каже чоловік. В свою чергу розробники та організатори проекту дуже вдячні кожному, хто підтримує добрими словами та надихає на подальші звершення. Але для того,щоб ми розвивалися та допомагали отримувати знання, підтримка потрібна і проектові. Тож, за посиланням можна це зробити –  https://biggggidea.com/project/lingvaskills-/.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *