Люди з обмеженими здібностями можуть вивчати англійську мову за допомогою безкоштовного соціального проекту «Lingva.Skills».

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, дякуючи розробникам ресурсу сказав:
«Ми всі розуміємо, наскільки гостро стоїть питання можливості навчання людей з інвалідністю у мовних школах, бо це дуже для них накладно фінансово. Тому ми, спільно із соціальним проектом вивчення іноземних мов «Lingva.Skills», домовились про таку можливість. Відтепер всі бажаючі можуть безкоштовно вивчати англійську мову за стандартами ЄС, не виходячи з дому».
Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, який є одним з розробників «Lingva.ua», наголосив, що бути корисним – це одне з покликань органів юстиції. «Ми дуже раді, що можемо бути корисними та долучити до вивчення англійської мови людей з інвалідністю, тому що всі громадяни України повинні мати рівні можливості. А це є одним із ключових принципів ЄС», – сказав він.
Отже, всі бажаючі вивчати безкоштовно англійську мову із числа людей з обмеженими можливостями можуть оформити заявку на сайті Lingva.ua, попередньо отримавши пароль у Всеукраїнському громадському об’єднанні «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» та розпочати навчання просто зараз.

Люди з обмеженими здібностями можуть вивчати англійську мову за допомогою безкоштовного соціального проекту «Lingva.Skills».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *